Субота

Інформація про сайт »

Тож, заходьте, в добрий час!

НАШ САДОЧОК - СПРАВЖНЄ ДИВО  В НЬОМУ ЗАТИШНО Й КРАСИВО!

ЗРОСТАЮТЬ, НЕМОВ КВІТОЧКИ, В САДОЧКУ МИЛІ ДІТОЧКИ!

Цікава історія архітектурного ансамблю нашого закладу: купецька садиба та господарські  будинки  навколо неї (для прислуги та зберігання товару)  з’явилися в стародавньому центрі міста в середині ХІХ століття.  Після 1917р. нова влада розташувала в приміщенні пункт перепису та реєстрації населення м. Ніжина, пізніше будинок став дахом для багатьох невідомих українських та ассирійських сімей в голодному 1933р., під час Другої Світової Війни це був і санітарний пункт, і житло для німецького командування, і тимчасовий притулок для дітей-сиріт. Після війни міська влада вирішила віддати будинок під дитячий садок. Так, 1 лютого 1952 р. відкрився санаторний дитячий заклад.

Кожен відрізок часу пов’язаний з живими людьми, які творять його історію. І можна бути впевненим, що над нашим закладом сяє зірка щастя, бо приходять працювати до нього небайдужі, люблячі, талановиті люди.

Наше кредо: «Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає… Пригадайте себе і не зупиняйте бажання маленьких мудреців гратися, рухатись і пустувати!

З дитячих вражень та пісень

Сплетемо ми віночок,

Наповнить світлом кожен день

Зірковий наш садочок!

Пріоритетним напрямком роботи ЗДО №2 є виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я і здоров’я оточуючих як до найвищої індивідуальної і суспільної цінності. Що досягається через валеологічну освіту дошкільника, проведення системи профілактично-оздоровчих заходів, оптимізації режиму дня, сучасних підходів до організації освітнього процесу та формування основних компетенцій особистості дитини через впровадження освітніх та оздоровчих технологій, створення екологічно сприятливого життєвого простору, використання засобів фізичного виховання учасників освітнього процесу.

Наш колектив пишається своїми досягненнями: щороку учасники освітнього процесу ЗДО №2 беруть участь у міських конкурсах, фестивалях, акціях та інших заходах. Неодноразово діти та колектив ЗДО №2 займали призові місця та нагороджувалися грамотами та дипломами.

Щороку, завдяки талановитим вихованцям, педагогам, небайдужим батькам закладу, наші досягнення множаться: тільки за 2021р. отримано ДИПЛОМ за участь у V міському фестивалі патріотичної пісні "У піснях мого народу - доля України!"та перемогу у номінації "Змістовність та самобутність виступу", ПОДЯКУ за участь у VІ Ніжинському фестивалі писанок та активну популяризацію закладом великодніх традицій, ПОДЯКУ за підтримку проєкту "Озеленення України 2021", ПОДЯКУ за активну участь у фестивалі дитячої творчості "Копиця Fest", ПОДЯКУ за участь у VІІ Ніжинському патріотичному велопробізі, присвяченому Дню Конституції України та перемогу команди ЗДО №2 у номінації "Найоригінальніший велосипед". ТАК ТРИМАТИ, ДРУЖНЯ І ТАЛАНОВИТА КОМАНДА ЗДО №2!