Неділя
28.04.2024
15:36
Вітаю Вас Гість
RSS
 
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 "ЗІРОЧКА"
Головна Реєстрація Вхід
Stop, булінг! »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

STOP, БУЛІНГ!

             БУЛІНГ. Що потрібно знати батькам.

Батьки несуть пряму відповідальність за поведінку і дії дитини в суспільстві. 

Булінг (цькування) – це агресивна поведінка відповідно до окремої особи або групи осіб, з метою приниження, цькування, фізичного чи психологічного самоствердження. Булінг (цькування) може проявлятись у вигляді психологічного тиску  (образи, приниження, погрози, крику, ігнорування тощо)  та фізичних знущань (удари, поштовхи, побиття та інше). В наш час від булінгу (цькування) страждають і дорослі, і діти. Часто жертвами булінгу (цькування) стають діти, яких вдома принижують, ображають. Є родини, де дитину звикли жаліти - нещасна, хвора, ще мала…, виконувати всі її забаганки. Така ситуація інколи призводить до егоцентризму: дитина стає з часом агресивною, уникає однолітків, не поважає дорослих, не довіряє батькам. Садок і школа — каталізатори домашніх проблем. Тож, якщо дитина звикла отримувати більше уваги до себе, поблажливість батьків, то вона буде створювати навколо себе таку ж атмосферу і в закладі.

Булінг може буде заподіяним на всіх учасників освітнього процесу – дорослих і дітей. Булінг впливає на всіх, хто бере в ньому участь або спостерігає, має деструктивні наслідки в майбутньому житті. Ті, хто піддаються булінгу (цькуванню):

*втрачають відчуття безпеки, довіри до місця, у якому мають перебувати щодня;

*булінг провокує тривожні та депресивні розлади, пригнічує імунітет;

*втрачають інтерес до різних форм активності та не можуть нормально навчатися, працювати. Можна простежити зв’язок між потерпанням від булінгу та розладами харчуванням (анорексії та булімії), емоційної сфери (депресіями).

*часто страждають від відчуття безпорадності, етичного конфлікту.

 Навіть поодинокий випадок булінгу залишає глибокий емоційний слід, що робить проблему причиною звернень батьків до дитячого психолога, дорослих і педагогів – до невропатолога, дорослого психолога.

ПОРЯДОК РЕАГУВАННЯ НА ВИПАДКИ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) /dokumentu/porjadok_reaguvannja_na_vipadki_bulingu.docx

АЛГОРИТМ РЕАГУВАННЯ НА ДОВЕДЕНІ ВИПАДКИ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОСІБ, ПРИЧЕТНИХ ДО НЬОГО /dokumentu/02-21_algoritm_reaguvannja_na_buling.docx

ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ВИПАДКІВ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) /dokumentu/plan_zakhodiv-sprjamovanikh_na_zapobigannja_buling.docx

Порушення прав  дитини в сім'ї   /porushennja_prav_ditini_v_simji.docx

"Скажемо насиллю - НІ!"    /skazhemo nasillju-ni.docx

Роль сім'ї у формуванні особистості дошкільника  /rol_simji.docx

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites