Прозорість та відкритість »

П Р О З О Р І С Т Ь Т А В І Д К Р И Т І С Т Ь

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗДО №2 на 2020-2022нр. /dokumentu/strategija_zdo-2.docx

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР ЗДО №2 /dokumentu/koldogovir_zdo-2.doc

РОЗПОРЯДЖЕННЯ про видачу ЛІЦЕНЗІЇ закладам освіти без проходження процедури ліцензування   /dokumentu/rozporjadzhennja_pro_licenzuvannja.docx

СТАТУТ ЗДО №2  -  /dokumentu/statut_zdo-2- novij.doc

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЗДО №2 за 2021-2022н.р. / dokumentu/zvit_mij_21-22n.r..docx

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЗДО №2 за 2020-2021н.р. /dokumentu/zvit_kerivnika_20-21n.r..docx

ПРОТОКОЛ ЗВІТУ -  /dokumentu/protokol_zvitu.docx

ПОЛОЖЕННЯ ПРО САЙТ - /polozhennja_pro_sajt_zdo-2-1-.docx

КАДРОВИЙ СКЛАД : у зв'язку із скороченням штатів з 01.09.2021р. в закладах працюють  13 працівників, з них 5 педагогів  та 8 чоловік обслуговуючого персоналу.

СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ ЗДО №2

ПІБ п рацівника Посада
1. Руденко Наталія Вікторівна директор
2. Руденко Світлана Іванівна вихователь
3. Куль Людмила Михайлівна вихователь
4. Федоренко Тетяна Григорівна вихователь
5. Вертюк Світлана Михайлівна музичний керівник
6. Левченко Оксана Володимирівна сестра медична старша
7. Саєнко Ніна Іванівна двірник
8. Гой Наталія Миколаївна помічник вихователя для дітей віком від 3р.
9. Кириченко Катерина Іванівна помічник вихователя для дітей віком від 3р.
10 Турчин Тетяна Іванівна кухар
11 Скороход Аліна Володимирівна машиніст із прання спеодягу(білізни)
12 Нещерет Леонтій Михайлович сторож
13 Мокрий Сергій Миколайович сторож

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміну: станом на 01.12.2021р.  в ЗДО вакантних посад немає. У закладі не відзначається заміна будь-яких посад на конкурсній основі.

Територія обслуговування: з акладу дошкільної освіти №2 "Зірочка" санаторного типу обслуговує територію Ніжинської ОТГ . Діти міста, за наявності необхідних медичних документів, можна відвідати заклад.

Проектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються в закладах : відповідно до Санітарного паспорту ЗДО №2 та санітарними нормами заклад розрахований на 22 місця, на день у закладі перебуває 45 дітей, організовано роботу двох різних дошкільних груп.

САНІТАРНИЙ ПАСПОРТ ЗДО №2: /dokumentu/sanitarnij_pasport_zdo-2.docx

Мова організації освітнього процесу:  заклад дошкільної освіти №2 забезпечує навчання і виховання дітей, здійснення методичної роботи, ведення ділової документації державною українською мовою.

Матеріально-технічне забезпечення ЗДО №2: /dokumentu/materialno-tekhnichne_zabezpechennja_v_2020-2021n..docx

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами: у ЗДО №2 створено  умови для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами для навчання дошкільної освіти. Особам з особливими освітніми потребами освітніми послугами, які надаються нарівні з іншими особами. Для доступності осіб з особливими освітніми потребами на території закладу, працює вуличний дзвінок.

Перелік додаткових освітніх послуг: у закладі  розвитку обдарованої дитини через організацію групової роботи. Інших додаткових освітніх послуг ЗДО №2 не надає.