»

Головна » 2022 » Лютий » 17 » Майстер-клас вихователя Куль Л.М.
Майстер-клас вихователя Куль Л.М.

В ЗДО 2 "Зірочка" відбувся майстер-клас вихователя Куль Л. з проблеми "Здоров'язбережувальні технології в фізкультурно-оздоровчій роботі з дошкільниками". Під час теоретичної частини педагог запропонувала презентацію, познайомивши з традиційними (ароматерапія, кольоротерапія, дихальна гімнастика, пальчикова гімнастика, загартування) та сучасними ( фітбол- гімнастика, гімнастика з елементами хатха-йоги, глайдинг, ігровий стретчинг, технологія М.Єфименка, ритмічна гімнастика, дитячий фітнес). Під час практичної частини вихователі поринули у світ глайдингу. Глайдингце система тренувань з використанням найпростіших вправ. Тренування не потребує спеціальному обладнанні (два фітнесдиска, глайдери, для роботи з дітьми дошкільного віку замість спеціального обладнання можна використовувати паперові одноразові тарілочки або використані СD або DVD диски. Підкладаючи їх під стопи або долоні, можна ковзати на них під час виконання вправ і нескінченно модифікувати базові віджимання, присідання, випади. При цьому мязи навантажуються ефективно, так як працюють по всій траєкторії руху. Звичайні вправи з аеробіки та фітнесу за рахунок додаткового навантаження набувають нового змісту, а заняття стає більш динамічним та веселим. Також вихователі апробували для занять з фізкультури таке спортивне обладнання, як координаційна драбина. Її можна використовувати для різних вправ, відпрацьовуючи координацію рухів, підвищуючи витривалість, швидкість, зміцнюючи м'язовий тонус. Підійде координаційна драбина і для звичайних занять дитячим фітнесом, різного роду естафет, музичних ігор і т.п. Малюкам точно сподобаються вправи за допомогою такого пристосування, особливо, якщо їх подати дітям у формі гри, змагань.

Переглядів: 90 | Додав: dnz2nizhyn | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2022  »